Biuro to miejsce, w którym zachodzą ważne procesy i podejmowane są istotne decyzje. Wiemy jak przyczynić się do wykreowania w nim sprzyjającej atmosfery.

 

Z przyjemnością przedstawiamy firmy, które zaufały naszemu doświadczeniu: Accenture, Boston Consulting Group, Bosch-Siemens Home Appliances, Ernst & Young, Lockheed Martin, Autodesk, Amplico, DTZ, Pernod Ricard, Orange, PGE, BNP Paribas, Kredyt Bank, GSK, Colliers, Ghelamco, KRW (Klineman, Rose and Wolf), Medisystem, Unilever, Jones Lang LaSalle, Baltona, Bastion Group, Platige Image, Papaya Films, Wezyr Holidays, Adgar Group i wiele innych.

FDU, mające kilkunastoletnie doświadczenie skomponowało własną, unikalną ofertę z wyselekcjonowanych produktów wytwarzanych przez uznane marki.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo meble gabinetowe, pracownicze i konferencyjne, lady recepcyjne, szafy metalowe i regały, stanowiska call center, systemy ścianek biurowych, pełną gamę wysokiej klasy siedzisk, akcesoriów biurowych i oświetlenia oraz meble kuchnie i zabudowy według indywidualnych projektów. Całość stanowi kompletne portfolio wzajemnie uzupełniających się elementów w którym swoboda wyboru i kompatybilność gwarantują uzyskanie zamierzonego efektu.

W trosce o klientów proponujemy cały wachlarz usług w zakresie wyposażania powierzchni biurowych, między innymi: aranżację powierzchni, projekty wystroju wnętrz, inwentaryzacje pomieszczeń i wyposażenia, organizację przeprowadzek, montaż i demontaż mebli, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz  dostawę i montaż wykładzin biurowych w płytkach.

info@fdu.pl