Okamura to wiodący, światowy producent ergonomicznych foteli biurowych.

Fotele Contessa, CP, Sabrina, Sylphy i Finora są wybierane przez globalne korporacje do biur na całym świecie. Stanowią połączenie japońskiej technologii i jakości produkcji z europejskim wzornictwem Giugiaro Design.


Doskonale zsynchronizowany mechanizm Okamura Smart Operation oraz starannie zaprojektowana konstrukcja siedziska i oparcia zapewniają najwyższy poziom ergonomii.

Siedziska z wysokiej jakości elastycznej siatki, dostępne w modelach Contessa, CP i Finora zapewniają optymalne rozłożenie obciążenia i nie powodują podwyższania temperatury ciała na styku z siedziskiem.

Rozwiązania te oferują komfort niedostępny w przypadku innych foteli, co doceniają szczególnie użytkownicy spędzający długie godziny przed komputerem.

Jeżeli planujesz zakup ergonomicznego fotela lub chcesz uzyskać więcej informacji – wyślij do nas zapytanie.

Zapytaj też o aktualne promocje na fotele Okamura.

Szczegóły techniczne dotyczące foteli Okamura znajdziesz wybierając interesujący Cię model:

Contessa – flagowy model Okamura, mechanizm Smart Operation, siedzisko z siatki lub gąbki Multidensity.Finora – nowość Okamura, model dostępny od stycznia 2021.

CP – sprawdzony fotel z doskonałym mechanizmem, siedzisko z elastycznej siatki lub gąbki.
Sabrina – wyrafinowane wzornictwo, elastyczne oparcie, siedzisko z gąbki Multidensity. Sylphy – najpopularniejszy fotel do pracy i gamingu, siedzisko z gąbki Multidensity, unikalna funkcja regulacji szerokości oparcia. Doceniany przez działy IT.